השירותים שלנו

פנסיה

לרובנו אין באמת הבנה מלאה לגבי המושג "קרן פנסיה". מה בדיוק סוג החיסכון הזה, מה יתרונותיו,

ואיך מחשבים את הקצבה עתידית? האם בכלל עדיף ביטוח מנהלים ומה ההבדל ביניהם?

איך מבררים מה מסלול ההשקעה הנכון ביותר עבורי וכמה מתאפשר לי להפקיד לשם?

אנחנו מאמינים שאפשר בקלות לפשט את הנושא ולהסביר ללקוחות את הדברים החשובים ובגובה העיניים ולגרום להם לקבל את ההחלטות המושכלות בכל הנושא.

קופות גמל

תכנית נוספת לחיסכון ארוך טווח, נועדה לחיסכון לפרישה תוך מתן הטבות מס שונות למשתמשים בתוכנית זו. בניגוד לקרן הפנסיה ולביטוח המנהלים, במוצר זה לא קיימים כיסויים למקרי נכות ומוות.

ביטוח מנהלים

תכנית חיסכון לטווח ארוך, שעובדת בצורה דומה לקרן פנסיה. מדובר בחוזה של המבוטח מול חברת הביטוח ,למוצר יתרונות יחסיים מול קרן הפסניה כמו אפשרות להפקדות גבוהות ללא תקרה, כיסוי לביטוח אובדן כושר עבודה "עיסוקי" וקיבוע מקדם לקצבה מגיל 60. אנו מסייעם להבין אם זה המוצר הנכון בשביל הלקוחות לחיסכון ואיך לבחור את גובה הכיסוי למקרה אובדן כושר עבודה שניתן לשלב בביטוח המנהלים.

קרן פנסיה

התוכנית המובילה לחיסכון לטווח ארוך. קרן הפנסיה עובדת במנגנון של ערבות הדדית בין העמיתים. מלבד החיסכון לפרישה, בקרן הפנסיה יש אלמנטים ביטוחיים של נכות ומקרה מוות. לקרן הפנסיה יתרונות רבים ובעיקרם דמי ניהול נמוכים ועלות ביטוחית נמוכה. אנו מסבירים ללקוחות בצורה פשוטה איך מורכבת קרן הפנסיה, מהם אחוזי ההפרשה של המעסיק ושל הלקוח, כיצד ניתן לבחור מסלול השקעה נכון ואיך לוודא שאני משלם דמי ניהול אטרקטיביים.

פיננסים

תחום זה צובר תאוצה בשנים האחרונות כאשר רבים מאיתנו מעוניינים להיחשף להשקעות שונות. אבל מה הדרך העדיפה? האם אני זכאי לקרן השתלמות?

האם עדיף קופת גמל להשקעה או פוליסת חיסכון?

המטרה שלנו היא לפשט את הנושא ולהסביר על היתרונות וחסרונות של כל סוג השקעה ואיך אנו יכולים לשלוט בה.

גמל להשקעה

מוצר שקם בשנים האחרונות לכל מטרת חיסכון (חיסכון לילדים, לחופשה, לקניית דירה וכו') עם יתרונות של דמי ניהול נמוכים, והטבת מס אופציונלית בפרישה לפנסיה. בנוסף, מדובר בחיסכון נזיל (ניתן לפדות בכל עת) ואפשרות לחסוך גם בבית ההשקעות וגם בחברות הביטוח. אנו עובדים מול חברות הביטוח ובתי ההשקעות כולם כדי לבחור יחד עם הלקוח את המקום המתאים.

פוליסת חסכון פרטית

חברות הביטוח מציעות אפשרויות לחיסכון גמיש ונזיל (כסף שניתן לפדות בכל עת). היתרונות למוצר זה- בחירת  מסלול השקעה בין אפיקים שונים, פטור ממס במעבר בין מסלולי השקעה ונזילות של הכסף כך שלמעשה אין כל התחייבויות.

קרן השתלמות

מכשיר חיסכון לטווח בינוני (3-6 שנים או יותר) שנועד לשכירים ועצמאיים. המוצר נותן הטבת מס גם בהפקדה (ניכוי מס) וגם בפדיון (פטור ממס רווח הון) ולכן נחשב למאוד אטרקטיבי. אנו מסייעים בפתיחת קרן השתלמות למי שזכאי, בחירת מסלול ההשקעה המתאים, והבנה איך ניתן לקבל ניכוי מס על ההפקדות.

חיסכון לכל ילד - "תכנית כחלון"

התוכנית נועדה לחסוך כסף עתידי לילדים שלנו מגיל 0, בתמיכת המדינה. רבים אינם מבינים את החשיבות שבבחירת מסלול ההשקעה ובחירת המקום הנכון לחסוך את הכסף (בנק/חברת ביטוח/בית השקעות).

ביטוח

כמה בכלל אני משלם לחברות הביטוח? מה הכיסויים שאני צריך ומה מיותר? האם יש לי ביטוח בריאות?

האם ביטוח הבריאות הפרטי שלי אכן מכסה את מה שחס וחלילה אני עלול להזדקק לו? נבין יחד אם בכלל צריך ביטוח כלשהו ואם כן –

מה יגן עלי ועל משפחתי בצורה הטובה ביותר.

מחלות קשות

ביטוח המעניק פיצוי חד פעמי בגובה סכום הביטוח במקרה של גילוי מחלה קשה (מתוך רשימה סגורה של מחלות). הביטוח נועד לתת מענה להוצאות לא צפויות כאשר מתגלה מחלה קשה אצל המבוטח או אצל מי מבני משפחתו בהוצאות השוטפות של משק הבית. אנו עוזרים בבחירת סכום הביטוח הנכון, תוך הסתכלות רחבה על הלקוח ובני משפחתו.

בריאות

ביטוח שנועד לתת מענה במקרים בהם לא ניתן או קשה לפנות ולהיעזר בשירות הציבורי.

ביטוח זה נותן מעטפת מלאה לכיסוי הציבורי תוך מתן פתרון ביטוחי למקרים מיוחדים כמו ניתוחים פרטיים, השתלות, תרופות שאינן בסל הבריאות ועוד. בנוסף ישנם נספחים רבים שניתן להוסיף כמו שירותי רפואה משלימה ושירותי אבחון מהירים למי שמעוניין. אנו מטפלים ללקוחות שלנו בכל תביעת ביטוח בנושא זה, ומלווים אותם עד לסיום התביעה. אנחנו חוסכים ללקוחות בירוקרטיה מרגיזה מול חברות הביטוח שיכולה להתיש אותם וכמובן מציעים הנחות בפרמיות.

חיים

ביטוח מסוג פיצוי למקרה פטירה של המבוטח. ביטוח שנועד לתת גב כלכלי לנתמכים שלנו (בן/בת זוג, ילד והורים). אנו מסייעים ללקוחות להבין אם יש להם בכלל צורך בביטוח חיים, כיצד הוא משתלב עם ביטוח החיים שיש בקרן הפנסיה, ומה הוא סכום הביטוח הנכון.

ביטוח סיעודי

ביטוח שנועד לתת פיצוי חודשי לאדם הנמצא במצב סיעודי, וזאת כדי לכסות את כל העלויות שיש במצב כזה. מצב סיעודי יכול להיגרם בכל גיל, עקב תאונה או מחלה ולכן חשוב להיות בטוחים שבמקרה כזה לא נצטרך למצוא מקורות כספיים חיצוניים כדי לזכות בטיפול ראוי והולם. ביטוח זה הוא מסוג פיצוי ולכן ניתן לקבל אותו ממספר מקורות בהם קיים ללקוח ביטוח.

אובדן כושר עבודה

ביטוח שנועד לתת מענה במצב שהמבוטח אינו יכול לעבוד עקב תאונה או מחלה. הביטוח מעניק פיצוי חודשי למבוטח  כל עוד הוא במצב של אי כושר עבודה ועד גיל הפרישה. אנחנו מסבירים ללקוחות אם יש צורך בביטוח כזה וכיצד הוא משתלב עם קרן הפנסיה וביטוח המנהלים.

תאונות אישיות

ביטוח מסוג פיצוי שנותן מענה למקרים של פציעות מסוימות עקב תאונה. ביטוח זה יכול גם לכלול פיצוי שבועי עקב תאונה, דבר שנותן מענה נוסף  לאובדן כושר עבודה שיכול להיווצר עקב התאונה ולדאוג להכנסה בתקופה זו. אנו מסבירים ללקוחות למי מיועד ומה היתרונות בביטוח זה.

תכנון פיננסי לפרישה

כאשר מתקרבים לגיל פרישה ישנה משמעות רבה לתכנון הפיננסי.

לרוב הפורשים ישנן מספר מוצרים לפנסיה (פנסיה תקציבית, פנסיה צוברת, ביטוחי מנהלים וקופות גמל)

ותכנון נכון עשוי לחסוך עשרות ואף מאות אלפי שקלים.

אנו שומעים מהלקוחות מה הצרכים שלהם לפנסיה ומבצעים תכנון עתידי נכון על מנת למקסם את הטבות המס שניתן לקבל בפרישה

ועל מנת לקבל את הקצבה הנכונה המתחשבת בצרכי המבוטח ומשפחתו.