קצת עלינו

חשוב לנו שתכירו את האנשים שהולכים לדאוג לכם...

3 שותפים מייסדים, שהחליטו לאחד כוחות לפני מספר שנים ולפתוח סוכנות בתחום הפנסיה, הביטוח והפיננסים. אנחנו דוגלים במתן יחס וליווי אישי ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, החל משלב ההיכרות וניתוח התיק של הלקוח, דרך מתן יעוץ ותפעול לפי צורכי הלקוח, ועד לטיפול שוטף ותקשורת מתמשכת לאורך השנים.

כל אחד משלושתנו הגיע מרקע אחר. אביתר מור משפטן וסו"ב פנסיוני מורשה אשר ניהל סוכנות ביטוח מובילה במשך שנים, אביעד איתח כלכלן וסו"ב פנסיוני מורשה מגיע מתחום הפיננסים וההשקעות, ועו"ד אולי קונסטנטיני המתמחה בדיני עבודה ותביעות.

שילוב זה מציע ללקוחותינו שירות מסוג "קורת גג אחת", וזאת כדי להבטיח לו כתובת אחת לפנות אליה ולהמנע מתנהלות מייגעת, מסורבלת ומאיישת מול החברות הגדולות שמנהלות את הפנסיה והחסכונות שלו.

 

אנו מטפלים בלקוחות שלנו בתחום הפנסיוני, הסיכונים והפיננסים- תחומים משיקים המשפיעים ישירות אחד על משנהו- ובכך רואים את התמונה המלאה אצל כל לקוח, דבר

המסייע לנו לקבל את ההחלטות הנכונות והיעילות בשקיפות מלאה ובשיתוף הלקוח.

 

אנחנו עובדים עם כל חברות הביטוח ובתי ההשקעות בהתאם לצרכים ולהעדפות הלקוח.

רבים לא יודעים שישנו יתרון מובהק לעבודה מול חברות הביטוח באמצעות סוכן אישי,

שכן בדרך זו סוכן יכול לחסוך ולהוזיל את העלויות והפרמיות בצורה משמעותית וזאת מבלי שהלקוח משלם עבור שירות הסוכן.

דרך פגישות תקופתיות עם הלקוחות, יש לנו את היכולת לבצע התאמות נכונות בהתאם לשלבים השונים בהם נמצאים בחייהם. לא משנה מה האירוע, בין אם זה עזיבת מקום עבודה או קליטה במקום חדש, נטילת הלוואה, מצב בריאותי, או התרחבות המשפחה, בכל אלו ואחרים אנחנו נמצאים כדי לתת מענה, הצעות ופתרונות.

אנחנו מתחייבים להציג ללקוחותינו את התמונה הכוללת בפשטות ובבהירות כדי שאלו באמת יבינו את הדברים וירגישו שותפים לקבלת ההחלטות בכל התיק.

Depositphotos_201344346_s-2019.jpg